Īpašais piedāvājums žurnāla Copes Lietas 20 gadu jubilejā

Atver piedāvājumu šeit!

Special offer in English here!

 

Tas bija 1998. gads, kad makšķernieki Latvijā saņēma pirmo makšķerēšanai veltīto žurnālu Copes Lietas. Sākotnēji tapis ar firmas Salmo morālu un finansiālu atbalstu, šodien Copes Lietas ir vienīgais no valsts un privātām struktūrām neatkarīgais makšķerēšanai veltītais medijs Latvijā. 

Par savu galveno mērķi jau 20 gadus atpakaļ Copes Lietas ir izvirzījušas makšķerēšanas kā hobija attīsību un popularizēšanu Latvijā. Šodien šis mērķis ir tieši tāds pats. Šajos 20 gados makšķerēšana gan hobija, gan amatieru un profesionālā sporta līmenī mūsu valstī ir attīstījusies milzu soļiem atnesot gan iespadīgus lomus no mūsmāju ūdeņiem, gan dažāda kaluma medaļas no pasaules čempionātiem dažādās makšķerēšanas disciplīnās.

Pulcējušas ap sevi iespaidīgu makšķerēšanas ekspertu komandu, Copes Lietas nu jau par ierastu praksi ir padarījušas vadošo copmaņu gatavību ne tikai atrādīt savas noķertās trofejas, bet, kas ir daudz būtiskāk – neturēt sveci zem pūra un dalīties zināšanās, pieredzē un noslēpumos ar saviem copes brāļiem un māsām, kuru kopā Latvijā ir vairāki simti tūkstoši!

Šodien Copes Lietas vairs nav tikai žurnāls, kas lasāms gan drukātā, gan digitālā (AppStore un GooglePlay) formātā. Tie ir kalendāri, ezeru dziļumu karšu burtnīcas, āķu un mezglu bukleti, tie ir dažādi konkursi ar lasītāju aktīvu iesaisti, tas ir interneta forums, kurā lasītājiem apsriest pašu aktuālāko un portāls, kurā lasīt jaunākās ziņas, uzdot jautājumus ekspertiem. Copes Lietas līdz ar jaunās mobilās interneta versijas ieviešanu ir īpaši ērts rīks, kurā publicēt trofeju bildes un videomateriālus – patiesībā tas ir pilnvērtīgs sociālais tīkls ar desmitiem tūkstošu lietotāju. 

Savu 20 gadu jubileju Copes Lietas atzīmēs ar īpašu šim notikumam veltītu žurnāla numuru. Ar šo unikālo izdevumu mēs vēlētos gan nedaudz atskatīties uz Copes Lietu un maksķerēšanas kā hobija pēdējo gadu vēsturi, gan parādīt, kāda, mūsuprāt, ir žurnāla saturiskā un vizuālā nākotne. Tādēļ žurnāls būs šāda formāta:

 

Iznākšanas datums 2018.gada 15. jūnijā

Jūnija/jūlija dubultnumurs.

Vismaz 96lpp. biezs. Lakots vāks un līmētā muguriņa.

Pirmo reizi bezmaksas izplatīts visiem makšķerlietu veikaliem Latvijā.

Pašreklāma radio, TV, presē un internetā.

Kopējā tirāža par 50% lielāka nekā tradicionālajam numuram.

 

Visu vecumu, dzimumu un makšķerēšanas interešu pārstāvjiem šis numurs būs ļoti gaidīts, saturiski vērtīgs un noteikti atradīsies goda vietā plaktos vēl daudzus gadu pēc iznākšanas.  

 

Īpašais piedāvājums reklāmas izvietošanai  Copes Lietas jubilejas numurā

Pasūtot jebkuru reklāmas laukumu saņem otru tādu pašu laukumu dāvanā!

 

Reklāmas rezervācijas termiņš 25.05.2018.

 

Vairāk informācijas:

Izdevniecība lilita 

Reklāmas daļa

www.lilita.lv

 

Statistika:

  • Vidējais viena žurnāla numura lasītāju skaits 29.000 (TNS Latvija)
  • Kopējais pēdējo sešu numuru lasītāju skaits 57.000 (TNS Latvija)
  • Portāla www.copeslietas.lv unikālo apmeklētāju skaits mēnesī 45.000 (Google Analytics)
  • Portāla ekspozīciju (page views) skaits mēnesī 2.3 milj. (Google Analytics)
  • Portāla mobilās versijas īpatsvars kopējā apmeklējumā 35% (Google Analytics)