Jauns žurnāls "Ceļojums vēsturē"

Sekojot žurnālu Nezināmā Vēsture un Nezināmā KARA Vēsture veiksmīgiem pārdošanas rezultātiem no vienas puses un arvien pieaugošai sabiedrības interesei par tūrisma braucieniem ar konkrētu mērķi apskatīt vēsturiskus objektus esam nolēmuši izdot jaunu žurnālu  Ceļojums Vēsturē.

Šo unikālo vēstures un ceļojumu žurnālu hibrīdu ir radījusi viena no radošākajām mūsdienu izdevniecībām pasaulē – Imagine Publishing. Žurnāla koncepcija balstās uz faktu, ka vēstures tematikas cienītāji ir arī aktīvi ceļotāji un labprāt izvēlas apskatīt vietas, par kurām ir iepriekš lasīts.

Ceļojums Vēsturē – tie ir bagātīgi ilustrēti materiāli par satriecošākajām vēstures liecībām no visas pasaules – greznām pilīm un seniem arheoloģiskiem izrakumiem, slavenu kauju vietām un mistikas pilnām kulta celtnēm. Katrs attēls, katrs žurnāla atvērums iedvesmo jauniem ceļojumiem un dziļākai notikušā izzināšanai.

Žurnāla Ceļojums Vēsturē pirmais numurs iznāks šī gada 10. Septembrī, būs 80 lpp biezs un nopērkams visās preses tirdzniecības vietās. Žurnāla iznākšanai būs veltīta atbilsotša reklāmas kampaņa presē, TV, radio un internetā, īpaši izvietojumi tirdzniecības vietās kā arī tiešā pasta kampaņa. Turpmāk Ceļojums Vēsturē iznāks reizi divos mēnešos un to varēs arī abonēt.

Reklāmas ievietošanas iespējas.

Ar savu saturisko unikalitāti un auditorijas augsto sociālekonomisko stāvokli žurnāls Ceļojums Vēsturē ir ļoti piemērots dažādas ar ceļošanu saistītas reklāmas ievietošanai. Tādēļ tikai tūrisma aģentūrām un aviokompanijām  piedāvājam īpaši izdevīgu cenu reklāmas ievietošanai žurnāla pirmajos divos numuros:

 • 1 lpp   300 EUR
 • ½ lpp 180 EUR
 • ¼ lpp  95 EUR
 • atvērums (iespējams raksts) 500 EUR

Cenās ir iekļauta 50% atlaide no standartcenas.

 

Žurnāla Ceļojums Vēsturē pirmajā numurā iekļautie objekti:

 • Petra – vieta, kur satiekas civilizācijas. Vairāk nekā tūkstoš gadus sena, Petra nav tikai Jordānijas kultūras simbols – tas ir neticams piemērs antīkajai arābu arhitektūrai un inženierzinātnei. (8 lpp)
 • Tadžmahals – unikāls kultūras mantojums.  Arhitektūra, dizains, vēsture. (8 lpp)
 • Pilsētas gids – Prāga. Izbraukums ar tramvaju (maršruts), lietas, kas jāredz – arhitektūra, Habsburgu dinastijas pēdas, Prāgas pils, ko Prāgā darīt kopā ar ģimeni, kur paēst, kur nakšņot. (10 lpp)
 • Pa pēdām Ernestam Hemingvejam. Viens no ASV 20. gadsimta ievērojamākajiem rakstniekiem mīlestību, dzīvi un nāvi atrada Spānijas bāros un vēršu cīņu arēnās - 10 vietas Spānijā, kurās pabijis Hemingvejs, pilsētas, parki, restorāni, viesnīcas u.c. (8 lpp)
 • Īstā Dauntonas abatija (1 atvērums) Haiklēras pils, kurā notiek slavenā seriāla darbība, vēsture.
 • Baznīcas griestu freska Ļubļanas katedrālē, Slovēnijā
 • Līdsas pils Kentā, Anglijā
 • Triumfa arkas drupas Palmirā, Sīrijā 
 • Piramīdu apslēptie kambari

Numura centrālais materiāls 35 pasaules brīnumi. Gids, kas atklāj visaizraujošākās pasaules kultūras mantojuma vietas. Iedvesmojošas vēsturiskas vietas, ko pasaule var mums piedāvāt: Ankorvats, Blenheimas pils, Pompeja, Aizliegtā pilsēta, Volubilis, Petra, Čičenica, Alhambra, Akmenī izcirstās baznīcas Etiopijā, Hirosimas bumbas kupols, Jeruzalemes vecpilsēta, Skelling Michael, Po Linas klosteris, Čatsvorta, Ziemas pils, Bastīlija, Getisburga, Robena, Šetlendas salas, Knosas pils, Gīzas piramīdas, Kīra Lielā kaps, La Recoleta kapsēta, Ciņa Šihuandi kapenes, Tadžmahals, Versaļas pils, Stounhendža, Bradshaw gleznojumi, Ggantija templis, Akropole, Mariazell, Pompejas teātris, Birla māja, Latīņu tilts, Forda teātris.

Piedāvājums (.pdf)

 

Vairāk informācijas:
SIA “Aģentūra Lilita”
Reklāmas nodaļa
www.lilita.lv